Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da Minijob çalışanlar dikkat - Haftanın Yorumu 11. Bölüm - Oktan Erdikmen
28 Haziran 2022 Salı

Enerji Bakanı: Doğalgaz arzı güvencede

Rusya’nın Avusturya’ya doğalgaz tedarikini azaltmasına rağmen Enerji Bakanı gaz arzının güvencede olduğunu söyledi.

Rusya, Avrupa’nın birçok ülkesine olduğu gibi Avusturya’ya da doğalgaz sevkiyatını azalttı. Hükümet, bunun üzerine, doğalgaz acil durum planında erken uyarı seviyesini etkinleştirdi. Rusya gaz sevkiyatını tamamen durdurursa, uyarı seviyesi yükseltilecek. Bu durumda bazı fabrikalarda üretim kısmen sekteye uğrayabilecek. 

Ancak Enerji Bakanı Gewessler, vatandaşlar için doğalgaz arzının yeterli olduğuna dair güvence verdi. Bakan, "Kimse bu kış evini ısıtamamaktan korkmasın" açıklamasında bulundu.

Kıtlık tehlikesi olsa da olmasa da, doğalgazdan mümkün olduğunca tasarruf edilmesi çağrıları sürüyor. Yeşiller Çevre Sözcüsü Lukas Hammer, ‘Tasarruf ettiğimiz her kW/saat, Putin’in savaşına daha az para ödemek anlamına geliyor’ dedi. Sıcak duş alınmaması, yemek pişirirken tencere kapağının kapatılması tavsiye ediliyor. 

Geri Dön 28 Haziran 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN