Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vatandaşlık yasası krizi - 5 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
12 Nisan 2022 Salı

En popüler siyasetçiler Habeck ve Baerbock: Sağlık Bakanı güven kaybediyor

Insa Meinungstrend, Bild için ‘popüler siyasetçi’ anketi yaptı. En popüler siyasetçi Ekonomi Bakanı Robert Habeck çıktı, ikinci sırada Dışişleri Bakanı Annalena Baerbock oldu. Tarım Bakanı Cem Özdemir ise Başbakan Olaf Scholz’un ardında 4’üncü sırada. Sağlık Bakanı Lauterbach ise güven kaybediyor.

Insa Meinungstrend tarafından Bild için yapılan ‘popüler siyasetçi’ anketinde çıkan sonuçlar dikkat çekti. Ankete göre ülkedeki en popüler siyasetçi Ekonomi Bakanı Robert Habeck. Habeck’i Dışişleri Bakanı Annalena Baerbock takip etti. Listenin üçüncü sırasında ise Başbakan Olaf Scholz yer alırken, dördüncü sıraya Tarım Bakanı Cem Özdemir yerleşti.

 

Sağlık Bakanı Karl Lauterbach halkın güvenini kaybetmeye devam ediyor. Bir önceki anketlerde 3’üncü sırada yer alan Bakan Lauterbach, bu ankette 5’inci sıraya geriledi. Yapılan yorumlarda Lauterbach’ın bu düşüşü "Bir politikacının yaşadığı en büyük kayıp" olarak değerlendirildi.

Geri Dön 12 Nisan 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN