Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
25 Mayıs 2022 Çarşamba

Emekli maaşı zammı enflasyonun altında kaldı

Fransa’nın yeni Çalışma Bakanı Olivier Dussopt, emekli maaşlarının temmuz ayında enflasyona endekslenerek yüzde 4 artırılacağını duyurdu. Enflasyon ise nisan ayında yüzde 4,8 çıkmıştı.

Sözkonusu zam, 1200 avro emekli maaşı alan biri için yaklaşık 45 avroluk artış anlamına geliyor. Yani enflasyonun altında. Zira enflasyon, nisan ayında yüzde 4,8 olarak açıklanmıştı.

Bununla birlikte Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, emeklilik yaşının 62’den 65’e çıkarılmasını istiyor. Çalışma Bakanı, bu konudaki müzakerelerin de eylül veya ekim ayında başlayacağını aktardı, 65 yaşın sabit olmadığını, tartışmaya açık bir konu olduğunu belirtti.

Geri Dön 25 Mayıs 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN