Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da Minijob çalışanlar dikkat - Haftanın Yorumu 11. Bölüm - Oktan Erdikmen
26 Ağustos 2022 Cuma

Elektrikte rekor kırıldı: Geçen senin 6 katı

Elektrik fiyatları ilk kez megavatsaat başına 600 avroyu aşarak rekor kırıldı. Enerji şirketleri elektrik fiyatlarının uzun süre yüksek kalmasını bekliyor.

Enerji şirketi E.ON'un Başkanı Leonhard Birnbaum, enerji fiyatlarının uzun vadede yüksek kalmasını bekliyor. Birnbaum, “Krizden önceki fiyatlara geri döneceğimizi hiç sanmıyorum" dedi. Birnbaum, aynı zamanda, gaz fiyatlarından dolayı, elektriğinde artık çok pahalı hale geldiğini söyledi.

Birnbaum, “Almanya'da elektrik fiyatları bu hafta ilk kez megavatsaat başına 600 avronun üzerine çıktı. Bu, bir yıl öncesine göre 6 katına çıktığı anlamına geliyor. Geçen yıl Ağustos ayında, megavat saat başına elektrik fiyatı 100 avroydu. Artık megavatsaat başına 600 avro ödenmesi gibi bir sorunumuz var” dedi.

Geri Dön 26 Ağustos 2022 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN