Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
31 Mayıs 2022 Salı

Dünya Tabipler Birliği: Henüz koronavirüs ile işimiz bitmedi

Dünya Tabipler Birliği Başkanı Frank Ulrich Montgomery, koronavirüs vakalarının yeniden arttığını belirterek "Henüz koronavirüsle işimiz bitmedi" dedi.

Dünya Tabipler Birliği Başkanı Frank Ulrich Montgomery, olası yeni bir koronavirüs dalgasına dikkat çekti. Neue Osnabrücker Zeitung’a konuşan Montgomery, “Bir an önce anti-korona planı hazırlanmalı ve bu plan, Enfeksiyondan Korunma Yasası’na kalıcı olarak dahil edilmeli. Maske zorunluluğu, mesafe kuralları ve temas kısıtlamaları salgınla mücadelede en mühim araçlar. Enfeksiyon Yasası ise bir alet kutusu. Bu araçları alet kutusuna koymamak ihmalkarlık olur. Durum ciddileşirse hepsi ülke genelinde tek bir elden uygulanabilmeli” diye konuştu.  

Dünya genelinde enfeksiyon sayılarının yeniden artığını bildiren Montgomery, “Havalar soğuduğunda benzer tablo Almanya’da da görülecektir. Aşılama oranları önceki yıllara göre artsa da henüz koronayla işimiz bitmedi” ifadelerini kullandı. 

Geri Dön 31 Mayıs 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN