Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da hükümet yine anlaşamadı - 7 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
14 Nisan 2022 Perşembe

Dünya Sağlık Örgütü: Yeni Covid-19 mutasyonları geliyor

Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ), ‘endişe yaratan varyantlar’ listesine BA.4 ve BA.5 adlı iki yeni mutasyonu ekledi.

Dünya Sağlık Örgütü, Güney Afrika’da ve Almanya’da da keşfedilen Omicron varyantının BA.4 ve BA.5 varyantlarını 'endişe yaratan varyantlar' listesine ekledi. DSÖ'nün açıklamasında Omicron’un BA.1, BA.2 ve BA.1.1 ve BA.3 varyantlarının da listede olduğu belirtildi. Öte yandan BA.4 ve BA.5 varyantlarının da yakından takip edildiği bildirildi.

Virüslerin mutasyona uğradığı ve bazı durumlarda aşılara rağmen yayılabildiğine dikkat çeken uzmanlar, bu varyantların daha tehlikeli olup olmadığının henüz bilinmediğinin altını çizdi.

Dünya Sağlık Örgütü’nün aşı programından sorumlu direktörü Kate O’Brien, bu gelişme ile birlikte hükûmetleri uyardı. O’Brien, normalleşme için henüz çok erken olduğunu vurgulayarak “Pandemi kesinlikle henüz bitmedi” diye konuştu.

Geri Dön 14 Nisan 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN