Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
21 Haziran 2022 Salı

"Doğalgaz ve elektrik fiyatları en az 5 yıl daha yüksek kalabilir"

Essen merkezli enerji grubu RWE'nin CEO'su Markus Krebber, gaz ve elektrik fiyatlarının en az 5 yıl daha yüksek kalmasını beklediğini söyledi.

Essen merkezli enerji grubu RWE'nin CEO'su Markus Krebber, gaz ve elektrik fiyatlarının önümüzdeki yıllarda çok daha pahalı olacağını söyledi. Süddeutsche Zeitung’a verdiği röportajda, “Ukrayna’nın işgali sonrasında artan elektrik ve doğalgaz fiyatlarının en az 5 yıl daha yüksek kalacağını düşünüyorum. Rusya’dan gelen gazın kısılmasıyla birlikte dengeler de değişti, yeni fiyat artışları kaçınılmaz. İhtiyacın karşılanması için yeni tedarikçiler bulunması ve kapasitelerin oluşturulması zaman alacaktır” dedi.

Bu yılın sonunda çalışmalarına son verilecek nükleer santrallerin süresinin uzatılmasına karşı çıkan Krabber, “Rheinland'daki Garzweiler II açık ocak linyit madeninin genişletilmeye çalışılmalı. Bu gaz tasarrufu için daha mantıklı bir yol” dedi.

Krebber, Ekonomi Bakanı Robert Habeck'in doğalgaz tasarrufu planının memnuniyetle karşıladığını, kömürle çalışan elektrik santrallerinin yeniden hayata geçirilmesine sıcak baktığını söyledi. 

Geri Dön 21 Haziran 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN