Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sosyal yardım sallantıda - 4 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
09 Eylül 2022 Cuma

Doğalgaz ve elektriğe iki yıl boyunca tavan fiyat uygulaması

İngiltere'nin çiçeği burnunda Başbakanı Liz Truss, doğalgaz ve elektrik faturalarındaki artışı 2 yıl boyunca sınırlandıracak yeni planını açıkladı. 

Önümüzdeki ekim ayından 2024 Ekim’e kadar uygulanması beklenen plan çerçevesinde, ortalama bir hanenin enerji masrafları yıllık 2.500 sterlinle sınırlandırılacak, doğalgaz ve elektrikteki fiyat artışlarının bir kısmı hükûmet tarafından karşılanacak. Bu şekilde, enerji faturalarında hane başına yıllık ortalama 1000 sterlin indirim sağlanması bekleniyor. 

Truss, enflasyonu yüzde 5 oranında düşüreceğini iddia ettiği bu planı finanse etmek için kamu borçlanmasına gidileceğini, yaklaşık 100 milyar sterlin ek borç alınacağını açıkladı. 

Ana muhalefetteki İşçi Partisi ise kamu borçlarını bu kadar artırmak yerine enerji şirketlerinden ‘aşırı kâr vergisi’ alınması gerektiğini savundu.

Geri Dön 09 Eylül 2022 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN