Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
08 Temmuz 2022 Cuma

Demiryolu işçileri yeniden greve gidebilir

Fransız demiryolu SNCF ile sendikalar zam konusunda anlaşamadı. Çarşamba günü yapılan ve tren seferlerinin üçte birinin iptal olduğu grev sonrası işçiler yeni bir greve hazırlanıyor.

Fransız SNCF demir yolu firmasının çalışanları, maaşların yükseltilmesi talebiyle çarşamba günü greve gitti, şehirler arası tren seferlerinin üçte biri iptal oldu. İşverenler, grevin ardından, çalışanlara yüzde 2,2 ila yüzde 3,7 arasında zam yapmayı teklif etti.

Sendikalar, işverenlerin teklifini ‘açıkça yetersiz’ olarak niteledi, maaşların en azından enflasyona endekslenmesi gerektiğini vurguladı. Demir yolu işçilerinin önümüzdeki haftalarda yeniden greve gitmesi ihtimaller dahilinde. 

Fransa’da enflasyon haziran ayından yüzde 6,5’e yükselmişti, yıl sonuna kadar yüzde 8’in üzerine çıkacağı öngörülüyor.

Geri Dön 08 Temmuz 2022 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN