Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
17 Haziran 2022 Cuma

Dayanışma Bakanı Abad’a tecavüz suçlamaları artıyor

Fransa’nın yeni Dayanışma Bakanı Damien Abad hakkındaki tecavüz iddialarına bir yenisi daha eklendi. Bakan iddiayı daha önce yalanlamıştı.

Fransa’nın yeni atanan Dayanışma Bakanı Damien Abad hakkındaki tecavüz iddialarına bir yenisi eklendi. 2010 ve 2011 yıllarında iki kadına zorla uyuşturucu ilaç vermek ve tecavüz etmekle suçlanan bakan, daha önce iddiaları yalanlamış, "Ben hayatımda hiçbir kadına tecavüz etmedim" diyerek kendini savunmuştu. Mediapart internet sitesinin haberine göre, üçüncü bir kadın daha bakanın 2010 yılında içkisine uyuşturucu kattığını ve kendisine tecavüz etmeye çalıştığını söyledi. Bakan, iddiaları tekrar yalanladı.

Cumhurbaşkanı Macron, 2017’de ilk görev dönemine başlarken, ülkede kadın erkek eşitsizliği ile mücadeleye ve şiddete uğrayan kadınların korunmasına öncelik vereceğini vadetmişti. Şimdi, tecavüzle suçlanan bir kişiyi hükümette üst düzey bir pozisyona getirdiği için eleştiriliyor.

Geri Dön 17 Haziran 2022 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN