Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
27 Temmuz 2022 Çarşamba

Cumhurbaşkanı Van der Bellen: Enflasyon özgürlüğümüzün bedeli

Avusturya Cumhurbaşkanı Alexander Van der Bellen, Ukrayna’ya verilen desteğe işaret ederek "Enflasyon özgürlüğümüzün bir bedeli" dedi.

Cumhurbaşkanı Van der Bellen: Enflasyon özgürlüğümüzün bedeli

Avusturya Cumhurbaşkanı Alexander Van der Bellen, Salzburg’da düzenlenen bir festivalde yaptığı açılış konuşmasında, Avrupa ülkelerinin, enflasyona ve enerji krizine rağmen Rusya’ya yaptırım uygulamaktan vazgeçmemesi çağrısında bulundu. 

Rusya’nın gaz sevkiyatını daha da kısıtlamasına, hatta tamamen kesmesine hazırlıklı olunması gerektiğini vurgulayan Cumhurbaşkanı, "Ukrayna’yı tamamen kendi kaderine terk etsek ve Rusya’ya yaklaşsak bile, Putin’in doğalgazı söz verdiği miktarda teslim edeceğinin garantisi yok" dedi. Van der Bellen, "Böyle bir senaryoda, tamamen bir diktatörün keyfine bağımlı olur, ve bunun bedelini dayanışma, güvenlik, ve özgürlüğümüzle öderdik" ifadelerini kullandı. 

Geri Dön 27 Temmuz 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN