Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da Minijob çalışanlar dikkat - Haftanın Yorumu 11. Bölüm - Oktan Erdikmen
14 Haziran 2022 Salı

Cumhurbaşkanı Steinmeier: Zorunlu askerlik kesinlikle mantıklı

Almanya Cumhurbaşkanı Frank-Walter Steinmeier, zorunlu askerlik ve zorunlu hizmetten yana olduğunu söyledi. Steinmeier bunun toplum duygusunu güçlendireceğini savundu.

Almanya Cumhurbaşkanı Frank-Walter Steinmeier, Bild am Sonntag’a  verdiği demeçte, gençleri kapsayacak zorunlu bir hizmetten yana konuştu. Cumhurbaşkanı şu ifadelere yer verdi:

Gençlerin sadece ordu için değil, yaşlılarla, engellilerle ya da evsizlerle ilgili projelerde belirli sürelerde çalışması Almanya adına faydalı olacaktır. Bu hizmetlerle toplumun farklı kesimlerini bir araya getirerek, insanların birbirini anlamasını ve önyargılarını yıkmasını sağlayabiliriz. Böylelikle, toplum duygusu da güçlenecektir. Zorunlu hizmetten yanayım, süresi ne kadar olur bilmiyorum. Ancak zorunlu askerliğin yeniden getirilmesini kesinlikle mantıklı bulmuyorum.

Geri Dön 14 Haziran 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN