Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
08 Temmuz 2022 Cuma

Çöl sıcakları geliyor: 42 dereceye çıkacak

Almanya’ya çöl sıcakları geliyor. Önümüzdeki haftaya kadar 17 ila 27 derece arasında seyredecek hava sıcaklıkları, 15 Temmuz Cuma gününden itibaren 42 dereceyi görecek.

Çöl sıcakları geliyor: 42 dereceye çıkacak

Cuma günü özellikle güney bölgeler çok güneşli. Ülke genelinde yer yer kısa süreli yağışlar görülebilir. Sıcaklıklar 17 ila 24 derece arasında olacak.  Hafta sonu da ülke genelinde hava parçalı bulutlu, çoğunlukla açık olacak. Değerlerin 27  dereceye kadar çıkacağı tahmin ediliyor.

Ancak meteorologlar önümüzdeki hafta (15 Temmuz’dan itibaren) Fransa üzerinden gelecek sıcak hava dalgasına karşı uyarıda bulundu. Sahra çölünden gelecek sıcak havanın değerleri 42 dereceye kadar çıkarması tahmin ediliyor. Sıcaklardan özellikle Kuzey Ren Vestfalya’nın etkileneceği bildirildi. Temmuz ve ağustos ayları aşırı sıcak ve kurak geçecek.

Geri Dön 08 Temmuz 2022 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN