Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
01 Haziran 2022 Çarşamba

Çocuk istismarı davası: Onlarca çocuğun istismar edildiği görüntüler ortaya çıktı

Almanya’nın Kuzey Ren-Vestfalya eyaletinde onlarca çocuğun istismar edildiği ve bu görüntülerin başkalarıyla paylaşıldığı ortaya çıktı. Baş zanlı 44 yaşında ve en küçüğü 1 aylık bebek olan 12 çocuğu istismar etti.

Deutsche Welle’de yer alan habere göre, Almanya’nın Kuzey Ren-Vestfalya eyaletinde yürütülen çocuk istismarı davasında kan dondurucu ayrıntılar ortaya çıktı. Emniyet Müdürlüğü, 44 yaşındaki baş zanlının en küçüğü 1 aylık bebek olmak üzere 12 çocuğu istismar ettiğini duyurdu. Zanlının internette kendisini çocuk bakıcısı olarak tanıtarak ilan verdiği öğrenildi.

Şüpheliye ait çok sayıda harici diske el konuldu. Harici disklerde toplam 32 terabaytlık veri bulunuyor. Mahkeme suç niteliği taşıyan görüntülerin tamamını hâlâ izleyemedi. Yetkililer inceleme sonunda istismara uğrayan çocuk sayısının artabileceğini düşünüyor. Soruşturmanın savcısı Ulrich Bremer ise davanın tamamlanması için uzun bir süreye ihtiyaç duyulduğunu aktardı.

Geri Dön 01 Haziran 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN