Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya: Suriyeliler sınır dışı edilebilir - 24 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
25 Haziran 2022 Cumartesi

Cem Özdemir: Kriz derinleşiyor, gıda fiyatları daha çok artacak

Almanya Federal Tarım Bakanı Cem Özdemir, gıda fiyatlarında zam dalgasının devam edeceğini söyledi, krizin derinleşeceğini belirtti.

Bakan Özdemir Tagesspiegel’a verdiği röportajda, “Gıda üreticileri, enerji için her geçen gün daha fazla para ödüyor. Bu yüzden gıda fiyatları artmaya devam edecek, yeni zamlar vatandaşa da yansıyacak. Kriz derinleşiyor, gıda fiyatlarında henüz zirveyi görmedik” diye konuştu.

Özdemir ayrıca, dar gelirlilerin yeni yardım paketleriyle desteklenmesi de gerekeceğini savundu. Sivil toplum kuruluşlarının talep ettiği gibi meyve ve sebzeden KDV’nin kaldırılmasını isteyen Özdemir, “Maalesef hükûmette KDV’nin kaldırılmasını destekleyecek çoğunluk yok” dedi. 

Geri Dön 25 Haziran 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN