Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
27 Ağustos 2022 Cumartesi

Cem Özdemir: Daha az et yiyin

Tarım Bakanı Cem Özdemir, vatandaşlara sağlık için daha az et yeme çağrısı yaptı.

Cem Özdemir: Daha az et yiyin

Kendisi de bir vejetaryen olan Yeşiller Partili Tarım Bakanı Cem Özdemir, t-online’a verdiği demeçte vatandaşlara et yememe çağrısı yaptı. Özdemir, "Sağlığınız için daha az yiyin" diyerek etten ek vergi alınmasını talep etti.

Özdemir, daha az et yiyenlerin toplum üzerinde daha olumlu bir etkisi olduğunu söyleyerek, "Daha sağlıklı, iklim için daha iyi ve küresel gıda krizine yardımcı oluyor. Çünkü daha önce hayvan yemi yetiştirmek için ihtiyaç duyduğumuz alanlar da serbest kalıyor" diye konuştu.

FDP’yi de eleştiren Özdemir, hayvancılık reformlarını finanse etmek için daha önce teklif sunduğunu ancak bu önerilerin FDP tarafından reddedildiğini söyledi. Özdemir, "Maalesef şu ana değin FDP'den sadece ne istemediklerini duydum. Bir noktada ne istediklerini söylemeliler" diye konuştu.

Geri Dön 27 Ağustos 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN