Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
28 Haziran 2022 Salı

CDU’lu Spahn: Enerji teşviklerinde neden yavaş hareket ediliyor?

CDU’lu milletvekili ve eski Sağlık Bakanı Jens Spahn Anne Will programına katıldı. Spahn enerji kriziyle ilgili önerilerde bulundu ve hükûmeti eleştirdi.

"Geçtiğimiz mart ayında elektrik santrallerinin doğalgaz yerine kömürle çalıştırılmasını önermiştik. Ancak Hükümet aylar sonra harekete geçebildi, neden bu kadar geç kalındı" diye soran Spahn, Rus doğalgazından bir an önce kurtulunması gerektiğini savundu. Spahn, "Enerji tasarrufuyla ilgili neden bu kadar yavaş hareket ediliyor" diyerek hükûmetin politikalarını eleştirdi.

SPD Genel Sekreteri Kühnert ise Spahn’ı sert eleştirdi. Kühnert, "CDU Lideri Merz başta olmak üzere pek çok milletvekili mart ayında Kuzey Akım 1 Boru Hattı’nın kapatılmasını önermiş, Rusya’ya karşı bir gaz ambargosunu desteklemişti. O zaman sizi dinleseydik işler daha daha kötüye gidecekti" dedi. Ekonomi ve Enerji Uzmanı Claudia Kemfert ise, “Isınma maliyetleri 4 katına kadar çıkabilir. Bu yıl doğalgaz faturanız için fazladan bin ila 2 bin avro arasında ayırın önerisinde bulundu.

Geri Dön 28 Haziran 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN