Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
28 Temmuz 2022 Perşembe

CDU Lideri: Scholz’un Ukrayna politikası kötü, yeterince silah gönderilmiyor

CDU Lideri Friedrich Merz, Şansölye Olaf Scholz’un Ukrayna politikasını eleştirerek, "Federal Meclis’te alınan karara rağmen, Kiev’e ağır silah sevkiyatının yapılacağını düşünmüyorum" dedi.

CDU Lideri: Scholz’un Ukrayna politikası kötü, yeterince silah gönderilmiyor

Funke Medya’ya konuşan Merz, Başbakan Scholz’un Alman halkını ve parlamentosunu aldattığını savundu. Merz, "Scholz’un Ukrayna politikasında ciddi ihmalkarlıklar söz konusu. Yeşiller ve FDP’nin Ukrayna’ya doğrudan silah sevkiyatı yapılması önerisi de Başbakan’a güvensizliklerinin kanıtı. Şansölye Almanya’ya liderlik etme konusunda isteksiz” diye konuştu. 

Savunma Bakanı Christine Lambrecht ise "Çoklu roketatarlar ve diğer üç panzer Ukrayna’ya teslim edildi. Sözümüzü tutuyoruz" dedi.

Merz’in Polonya’nın başkenti Varşova’ya resmi seyahati bugün başladı. Tagesschau’nun haberine göre, Polonya hükûmeti, Scholz’un silah tedariğindeki tereddütlü politikasından memnun değil. 

Geri Dön 28 Temmuz 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN