Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
07 Haziran 2022 Salı

CDU Genel Sekreteri Huber için bir intihal iddiası daha

Doktora tezinde intihal yaptığı şüphesi bulunan CDU Genel Sekreteri Martin Huber hakkında yüksek lisans tezinde de intihal yaptığı iddiası ortaya atıldı.

CDU Genel Sekreteri Martin Huber geçtiğimiz günlerde doktora tezinin intihal şüphesiyle yeniden kontrol edileceğini doğrulamıştı. Ancak bu kez politikacının yüksek lisans tezinde de intihal yaptığına dair iddialar var. Araştırma uzmanı Jochen Zenthöfer, konuyu Bild’e değerlendirdi. Zenthöfer, "Huber’in yüksek lisans tezinde şimdiye kadar 18 parçadan oluşan bir intihal söz konusu. Başkalarının düşüncelerini kendi düşünceleriymiş gibi defalarca aktarmış” diye konuştu.

Yüksek lisans tezini 18 yıl önce yazdığını söyleyen politikacı iddiaları reddetti. Huber, "Tezimi tüm bilgi birikimim ve inancımla yazdım, gerekli kontrollerde zaten o dönem yapıldı" dedi.

Geri Dön 07 Haziran 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN