Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
30 Temmuz 2022 Cumartesi

Bütün eyaletler yaz tatiline girdi

Bavyera’da da dün itibarıyla yaz tatilinin başlaması sonrası Almanya’nın tüm eyaletlerinde öğrenciler yaz tatiline girmiş oldu.

Bütün eyaletler, 11 gün boyunca (30 Temmuz-9 Ağustos) aynı anda tatilde olacak. 10 Ağustos Çarşamba günü, ilk olarak en kalabalık eyalet olan Kuzey Ren-Vestfalya eyaletinde okullar açılacak. Tatil Kuzey Ren-Vestfalya’da 24 Haziran'da başlamıştı. ADAC, Bavyera’nın da tatile çıkması ile sürücülere otobanlarda yoğun trafik yaşanabileceği uyarısında bulundu.

Federal İstatistik Dairesi verilerine göre, şu anda Almanya'daki okullarda 8,4 milyon öğrenci eğitim görüyor. 2,5 milyon öğrenci ise meslek okullarına devam ediyor.

Geri Dön 30 Temmuz 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN