Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
27 Mayıs 2022 Cuma

Brüksel’de karar: Çocukların dilenmesi serbest bırakıldı

Belçika’nın başkenti Brükselde yetişkinlerin yanlarında 16 yaşından küçük bir çocukla dilencilik yapması yasaklanmıştı. Uluslararası İnsan Hakları Birliği’nin talebiyle bu yasak askıya alındı.

Başkent Brüksel’de mart sonunda yürürlüğe giren yasayla, yetişkinlerin yanında 16 yaşından küçük çocuklarla dilencilik yapması yasaklanmıştı. Birden fazla kez yakalananların, 350 avro ceza ödemesine karar verilmişti.

Ancak Uluslarası İnsan Hakları Birliği’nin talebi üzerine, bu yasa askıya alındı. Birlik, Brüksel kentinin genç dilencilere yeterli koruma ve daha iyi alternatif sunamadığını vurguladı. Ayrıca dilenciliğin bir suç olarak görülmesine karşı çıkıldı.

Şehir Konseyi’ne, yasa üzerinde değişiklikler yapılması için 40 gün verildi.

Geri Dön 27 Mayıs 2022 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN