Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
08 Haziran 2022 Çarşamba

Brüksel Hava Yolları çalışanlarından grev uyarısı

Belçika’da Brüksel Hava Yolları çalışanları çalışma şartlarının iyileştirilmesini talep etti. İşçiler, talepleri karşılanmazsa 3 günlük greve çıkacaklarını söyledi.

Belçika’da Brüksel Hava Yolları çalışanları, iş yükünün azaltılması ve çalışma şartlarının iyileştirilmesini talep etti, talepleri karşılanmazsa 3 günlük greve gideceklerini açıkladılar. Çalışanlar, en son aralık ayında 24 saatlik bir grevle çalışanların hayat kalitesine saygı gösterilmesi ve sendika anlaşmalarına sadık kalınmasını talep etmişti, ancak o zamandan bu yana neredeyse hiçbir değişiklik olmadığını aktardılar. 

Salgın döneminde çok sayıda kişinin iş değiştirmesi nedeniyle, Belçika’daki havalimanlarında bu yaz aşırı yoğunluk bekleniyor. 3 günlük bir grev, seferlerde ciddi ölçüde aksamalara yol açabilir. 

Geri Dön 08 Haziran 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN