Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
30 Ağustos 2022 Salı

Borne: Enerji fiyatlarında patlamaya izin vermeyeceğiz

Fransa’da ‘enflasyon kalkanı’ uygulaması 31 Aralık’ta son bulacak. Başbakan Elisabeth Borne ise enerji fiyatlarında patlama yaşanmasına izin vermeyeceklerini söyledi.

Fransa’da doğal gaz ve elektrik fiyatlarındaki artışa karşı getirilen yüzde dörtlük ‘enflasyon kalkanı’ uygulaması, 31 Aralık’ta sona erecek. Önümüzdeki senenin başında enerji fiyatlarının aniden yükselmesinden endişe ediliyor. Fransa Başbakanı Elisabeth Borne, hükûmetinin enerji fiyatlarında patlama yaşanmasına izin vermeyeceğini taahhüt etti. Borne, Le Parisien gazetesine verdiği demeçte, 31 Aralık’tan sonra enerji fiyatlarının yeniden düzenleneceğini ve zamlara karşı yeni tedbirler alınacağını söyledi. 

Öte yandan Maliye Bakanı Bruno Le Maire da, enerji faturalarını ödeyemeyen şirketler için 3 milyar avroluk bir yardım paketi hazırlandığını açıkladı. 

Geri Dön 30 Ağustos 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN