Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
21 Haziran 2022 Salı

Boris Johnson Kiev’de

İngiltere Başbakanı Boris Johnson, Kiev’e sürpriz bir ziyarette bulundu ve Ukrayna Lideri Zelenskiy ile bir araya geldi. 

Zelenskiy ile ‘savaşın denklemini değiştirebileceğini’ söylediği bir askeri eğitim programı hakkında görüşen Johnson, İngiltere liderliğinde yapılması planlanan bu programla her 120 günde 10 bine kadar askerin eğitilebileceğini, bunun da Ukrayna’ya Rusya’nın saldırılarına karşı koymak için gereken stratejik dayanıklılığı sağlayacağını ileri sürdü.

Teklif Ukrayna hükümeti tarafından kabul edilirse, Ukrayna dışında yapılması planlanan eğitim operasyonu hakkında görüşmeler yapılacağı aktarıldı.

İngiltere ordusunun yeni Genelkurmay Başkanı Patrick Sanders, tüm ordu mensuplarına gönderdiği mesajda, İngiliz ordusunun Rusya’nın olası bir saldırısı durumunda Avrupa’da savaşmaya hazır olması gerektiğini aktardı. Mesajda Rusya’nın Ukrayna’yı işgalinin dünyayı değiştirdiğine dikkat çeken Sanders, "Müttefiklerle beraber karada savaşabilecek ve Rusya’yı yenecek bir ordu oluşturmak zorundayız" ifadelerini kullandı.

Geri Dön 21 Haziran 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN