Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da Minijob çalışanlar dikkat - Haftanın Yorumu 11. Bölüm - Oktan Erdikmen
13 Temmuz 2022 Çarşamba

Borçlarını ödeyebilmek için danışmanlık alanların sayısı yüzde 10 arttı

Avusturya’da halk borçlanıyor. Borçlarını ödeyebilmek adına danışmanlık hizmeti (Schuldnerberatung) alanların sayısı yüzde 10 arttı.

Hızla artan enerji ve gıda fiyatları nedeniyle, giderek daha fazla kişi, ayın sonunu getirmekte zorlanıyor. Viyana’da borçlarını ödeyebilmek için danışmanlık (Schuldnerberatung) alanların sayısı yüzde 10 arttı, her ay yaklaşık 600 kişi finans danışmanına gitmeye başlıyor. 

Öte yandan hayat masraflarındaki artış nedeniyle evcil hayvanına bakamayan ve hayvanını barınağa verenlerin sayısı da son dönemlerde ciddi ölçüde arttı. Vösendorf hayvan barınağı, şu anda 1200’den fazla hayvana bakıyor. 

Geri Dön 13 Temmuz 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN