Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sel alarmı: Durum ciddi - 16 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
18 Mayıs 2022 Çarşamba

Birlik: Schröder’in masraflarını Rus enerji şirketlerini karşılasın

Birlik Partileri (CDU/CSU) Rusya'ya yakınlığı nedeniyle Almanya’nın eski başbakanlarından Gerhard Schröder’in maddi kaynağını kesmeye yönelik yaptırımlar planlıyor. Birlik Schröder'in giderlerinin Rus enerji şirketlerinden elde ettiği paradan ödenmesini istiyor.

Birlik, "Schröder’in tarihin yanlış tarafında" olduğunu ifade etti. Birlik Partileri, Almanya’nın eski başbakanlarından Gerhard Schröder’in başbakanlığı nedeniyle kendisine tahsis edilen büro ve çalışanların maaşlarının tamamen kesilmesi için Federal Meclis Bütçe Komisyonuna bir önerge sunmaya hazırlanıyor.

Birlik, Schröder’e tahsis edilen ve maaşı devlet tarafından ödenen korumaların masrafları hariç, 5 büro personelinin maaşlarının ödenmeye ve Schröder’in seyahat giderlerinin karşılanmaya devam edilmesine karşı çıkıyor.

Schröder’in giderlerinin geçen yıl devlete maliyeti 407 bin avro oldu. Birlik Partileri, önergesinde Schröder'in büro masraflarını Rus enerji şirketleri için yaptığı çalışmalardan elde ettiği gelirden karşılanmasını istiyor. 

Rus enerji şirketleri için yaptığı çalışmalardan elde ettiği geliri elinden almak için de bir baskı yaptı.

Geri Dön 18 Mayıs 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN