Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da Minijob çalışanlar dikkat - Haftanın Yorumu 11. Bölüm - Oktan Erdikmen
10 Haziran 2022 Cuma

Bir depo 100 sterlin

İngiltere’de akaryakıtın litresi 2 sterlinin üzerinde. Bir arabanın deposunu benzinle doldurmanın bedeli 100 sterlini, dizel ile doldurmanın bedeli ise 103 sterlini buldu.

İngiltere’de akaryakıtın litre fiyatı 2 sterlinin üzerinde. Bugün itibarıyla yeni bir rekor kırıldı; ortalama bir aile arabasının deposunu benzin ile doldurmanın bedeli 100 sterlini, dizel ile doldurmak ise 103 sterlini aştı.

Mart ayında, akaryakıtta vergi indirimi yürürlüğe girmişti. Ancak şirketlerin, daha fazla kar etmek amacıyla bu indirimi tüketicilere tam yansıtmadığından şüphe ediliyor. Hükümetin Piyasa ve Rekabet Komisyonu, yeterli kanıt toplanırsa, bunu yapan şirketler hakkında soruşturma başlatılacağını açıkladı.

Geri Dön 10 Haziran 2022 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN