Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da şiddetli yağış ve hortum - 21 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
24 Eylül 2022 Cumartesi

Berlusconi Putin’i savundu: Bu savaşa itildi

İtalya eski Başbakanı Silvio Berlusconi, Putin’e destek verdi. Berlusconi, Rusya Devlet Başkanı’nın Ukrayna ile olan savaşa ‘zorlandığını’ savundu.

Berlusconi, Rus güçlerinin amacının bölgedeki yönetimi dürüst insanlara bırakıp çekilmek olduğunu söyledi. İtalyan basınına konuşan Berlusconi, Moskova medyasının Ukrayna hükûmetinin Rusça konuşanları katlettiğini iddia eden bir anlatı oluşturduğunu ve Rus hükûmetindeki ayrılıkçı-milliyetçi siyasilerin baskıları sonucu Putin’in savaşa girmekten başka şansı kalmadığını söyledi.

"Birliklerin Ukrayna’ya girmesi, bir hafta içinde Kiev'e ulaşması, Zelensky hükümetinin yerine düzgün insanları getirmesi ve bir hafta sonra geri dönmesi gerekiyordu" diyen İtalyan siyasetçi, "Bunun yerine beklenmedik bir direniş buldular ve bu direniş daha sonra Batı'dan gelen her türlü silahla beslendi" değerlendirmesinde bulundu.

Geri Dön 24 Eylül 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN