Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da hükümet yine anlaşamadı - 7 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
07 Mayıs 2022 Cumartesi

Berlin’de iki genç tramvay çalarak şehri turladı, yolcu aldı

Berlin’de 23 yaşındaki iki genç ana istasyondan tramvay çaldı, şehir turu attı, hatta belediye binası önünde durup 2 de yolcu aldı.

Gençler kendilerine doğru gelen kontrol aracını fark edince yolcularla birlikte tramvayı bırakarak kaçtı. Görgü tanıkları gençleri teşhis ettiği için gençler çok geçmeden otobüs durağında yakalandı. Tramvayın nasıl çalındığı hâlâ bilinmiyor ancak polis gençlerde uyuşturucu ve alkole rastlanmadığını, sadece heyecan aradıklarını aktardı.

Ceza kanununda tramvay hırsızlarıyla ilgili bir madde yok. İki genç bu nedenle, kamu hizmetlerinin kesintiye uğraması, ehliyetsiz araç kullanma, demiryolu trafiğine tehlikeli müdahale suçlarından yargılanacak.

Polis sözcüsün, gençlerin hırsızlıkla suçlanmadığını çünkü, şahıslarını tramvaya sahip olmak niyetinde değil, sadece sürmek niyetinde olduklarını söyledi ve kimsenin yaralanmamış olmasının ve tramvayın hasar görmemesinin de iyi haber olduğunu aktardı.

Geri Dön 07 Mayıs 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN