Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
28 Nisan 2022 Perşembe

Berlin Polisi: 1 Mayıs’ta şiddet olayları yaşanabilir

Berlin Polisi, 1 Mayıs için hazırlıklarının tam olduğunu söyledi ve "1980’lerin sonundaki gibi yaşanmayacak ama çocuk doğum günü naifliğinde geçeceğini düşünmüyoruz" dedi.

Berlin Polisi: 1 Mayıs’ta şiddet olayları yaşanabilir

Berlin Polisi 1 Mayıs için açıklamada bulundu. Polis Sendikası (GDP) Eyalet Yardımcısı Stephan Kelm, 1 Mayıs’ta şiddet olayları beklediklerini ama hazırlıklarının tam olduğunu söyledi. Kelm açıklamasında, "1 Mayıs'ı 1980'lerin sonundaki gibi yaşamayacağız. Ancak gösterilerin, çocuk doğum günlerinin naifliğinde geçeceğini de düşünmüyoruz. Siyasi krizleri ve aşırı sol örgütlerden yapılan çağrıları hesaba katarsak, protestolar ve şiddet olayları yaşanabilir. Ancak hazırlıklarımız tam, başkentte bir çöp tenekesinin bile yanmasına izin vermeyeceğiz" ifadelerini kullandı.

Berlin’de 1 Mayıs Pazar günü yaklaşık 5 bin polisin görev alması bekleniyor. İçişleri Senatörü Iris Spranger, gösterilerde görev alacak polislerin yarısının farklı eyaletlerden geleceğini duyurdu.

Geri Dön 28 Nisan 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN