Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
18 Haziran 2022 Cumartesi

Belediyeler Birliği Başkanı: 18-19 derece evde yaşanabilir

Alman Şehir ve Belediyeler Birliği Başkanı Gerd Landsberg, vatandaşı fedakârlık yapmaya çağırdı ve "Kışın 18-19 derecelik evlerde yaşanabilir" dedi.

Alman Şehir ve Belediyeler Birliği Başkanı Gerd Landsberg, enerji tasarrufu için herkesin fedakarlıkta bulunması gerektiğini söyledi. Landsberg, “durumun kötüleşmeye devam etmesi halinde, -ki bu çok olası- belediyelerde somut tasarruf planları geliştirilmeli” dedi.

“Kışın 18-19 derecelik evlerde yaşanabilir. Herkes bunu nispeten küçük fedakârlıklarla destekleyebilir” dedi Rheinische Post’a verdiği demeçte. Landsberg, ev sahiplerinin 20 ila 24 derecelik bir sıcaklık sağlamak zorunda olduğuna dikkat çekti ve bunun değiştirilmesi gerektiğini belirtti.

Geri Dön 18 Haziran 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN