Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
14 Temmuz 2022 Perşembe

Belçikalı şoförler yavaşladı

Belçika’da artan akaryakıt fiyatları sonrası sürücüler araçlarını daha yavaş sürmeye başladı. İstatistiklere göre sürücülerin yüzde 61’i sürüş alışkanlıklarını değiştirdi.

Belçika’da dizel ve E98 petrolün litre fiyatı 2 avronun üzerinde, E95 petrolün litre fiyatı ise 1.98 avro. 

Yol Güvenliği Enstitüsü Vias tarafından yapılan ankete göre, araç sürücülerinin yüzde 61’i, akaryakıt fiyatlarındaki artıştan sonra araç sürme alışkanlıklarını değiştirmeye başladı. Her 3 sürücüden biri, artık arabasını daha yavaş kullanıyor. Ankete katılanların üçte ikisi de, fiyatlar bu seviyede kalmaya devam ederse araç kullanımı önemli ölçüde kısıtlamayı, daha az yere gitmeyi veya başka ulaşım araçları kullanmayı düşünüyor. 

Sonbaharda hız sınırı geliyor

Flaman Bölgesinde yapılan bir pilot projenin başarılı olmasının ardından, Belçika genelindeki tüm otoyollara hız sınırı getirilmesi planlanıyor. Ağustos sonundan itibaren, otoyolda 129 kilometrenin üzerinde hız yapanlara para cezası verilmesi gündemde. 

Geri Dön 14 Temmuz 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN