Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
09 Ağustos 2022 Salı

Belçika’da yılın en sıcak haftası: Ormanda ateş yakmak ve sigara içmek yasaklandı

Belçika’da yılın en sıcak haftasının yaşanması bekleniyor. Flaman Bölgesi’nde ormanlarda sigara içmek ve ateş yakmak yasaklandı.

Belçika’da bu haftanın yılın en sıcak haftası olması bekleniyor. En az cumartesi gününe kadar sürmesi beklenen sıcak hava dalgası boyunca 30 derecenin üzerinde olması beklenen sıcaklıklar, yer yer 35 dereceye ulaşabilecek. Uzmanlar, aşırı sıcaklardan korunmak için günün en sıcak saatlerinde evde kalınmasını ve evi serin tutmak için kapı ve pencerelerin kapalı tutulmasını tavsiye ediyor. 

Flaman Bölgesinde ormanlarda sigara içmek ve ateş yakmak dün itibarıyla yasaklandı. Çevre Bakanı Zuhal Demir, kuraklık ve sıcaklar nedeniyle orman yangını riskinin arttığına dikkat çekti, yasağın yıl boyunca yürürlükte kalacağını belirtti. 

Geri Dön 09 Ağustos 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN