Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vatandaşlık yasası krizi - 5 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
05 Mayıs 2022 Perşembe

Belçika’da kan stoku sorunu yaşanıyor

Belçika’da neredeyse tüm kan gruplarında stoklar kritik seviyeye düştü. Sağlık Bakanı ve Kızılhaç kan bağışı çağrısı yaptı.

Belçika’da neredeyse tüm kan gruplarındaki stoklar kritik seviyeye düştü. Kızılhaç’tan Joachim Deman, operasyonların ertelenmemesi adına bir an önce kan stoklarının azalmasının önlenmesi gerektiğini söyledi.

Kan bankalarında stokların kritik seviyeye düşmesinin gerekçesi olarak koronavirüs ve grip salgınları gösterildi. Kan bağışları bu yılın başında yüzde 15 ila yüzde 20 seviyesinde azaldı. Yaz aylarında kan bağışlarının azalmasından dolayı bir an önce stokların yenilenmesi çağrısı yapıldı.

Sağlık Bakanı Vandenbroucke da halka kan bağışı yapma çağrısında bulundu.

Geri Dön 05 Mayıs 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN