Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vatandaşlık yasası krizi - 5 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
30 Haziran 2022 Perşembe

Belçika’da enflasyon çift hanelere dayandı

Belçika’da mayıs ayında yüzde 8,97 olan enflasyon, haziran ayında yüzde 9,65’e yükselerek son 40 yılın en yüksek oranı oldu.

Gıdadaki enflasyon, geçen aya göre yüzde 2’nin üzerinde artış göstererek yüzde 8,4’e ulaştı. Kira, enerji ve su faturaları ise geçen yıla göre ortalama 33,5 zamlandı.

Düşük ve orta gelirli aileler, aylık maaşlarıyla geçinenler, enflasyondan çok daha kötü etkileniyor. Kötü yalıtımlı bir evde kirada oturan ve akaryakıtla çalışan bir arabaya sahip olan ortalama bir aile, enflasyonu yüzde 25 civarında hissederken, iyi yalıtılmış, kendi evinde oturan ve güneş enerjisiyle çalışan arabası olan bir aile için enflasyon yüzde 4,6 gibi hissediliyor. 

Geri Dön 30 Haziran 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN