Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da Minijob çalışanlar dikkat - Haftanın Yorumu 11. Bölüm - Oktan Erdikmen
12 Nisan 2022 Salı

Belçika’da benzin fiyatları düştü

Belçika’da bugünden itibaren benzin fiyatlarında indirime gidiliyor. 95 oktan benzin en fazla 1,76, 98 oktan benzin ise en fazla 1,87 avrodan satılabilecek.

Rusya-Ukrayna savaşı sonrası Avrupa’da enerji fiyatları hızla yükseliyor. Belçika, bu yükselişe karşı akaryakıta vergi indirimine gidiyor. İndirimin koşulu benzinin litre fiyatının 1,7 avronun üzerinde kalması. Yani eğer benzin ve dizelin litre fiyatı 1,7 avronun altına düşerse vergi indirimi de kalkacak ve dolayısıyla fiyatlar yeniden yükselecek.

Bugünden itibaren vergi indirimi kapsamında yaşanan düşüşte 95 oktan benzinin litre fiyatı en fazla 1,76, 98 oktan benzinin litre fiyatı ise en fazla 1,87 avro olacak.

Geri Dön 12 Nisan 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN