Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da hükümet yine anlaşamadı - 7 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
20 Mayıs 2022 Cuma

Belçika, Ukrayna’ya tarihi geçmek üzere olan ilaçları göndermiş

Belçika'nın mart ayında Ukrayna'ya gönderdiği ilaçların tarihi geçmiş olduğu ortaya çıktı. İlaçlar arasında morfin gibi anestezi ilaçları da bulunuyor.

Belçika hükümeti, mart başında, Rusya’nın saldırısı altındaki Ukrayna’ya toplam 3,4 milyon avro değerinde insanı yardım yollamıştı. Ancak Flaman gazetesi Het Laatste Nieuws tarafından yayımlanan rapor, Ukrayna’ya gönderilen ilaçların büyük bölümünün, son kullanma tarihine 3 hafta kalan ilaçlar olduğunu ortaya koydu. Bu ilaçlar arasında, son kullanma tarihi geçmişken kullanılırsa faydadan çok zarar verecek olan, morfin gibi anestezi ilaçları da bulunuyor.

Halk Sağlığı Ofisi, hükümetin kötü niyetle hareket ettiği iddialarını yalanladı. Ancak ilk teslimattan iki hafta sonra, Sağlık Bakanlığı’nın yine tarihinin geçmesine bir hafta kalmış on binlerce ilacın Ukrayna’ya göndermeye çalıştığı ileri sürüldü.

Geri Dön 20 Mayıs 2022 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN