Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
02 Ağustos 2022 Salı

Bekar ebeveynlere ek enerji desteği

Avusturya’nın başkenti Viyana’da çocuğunu tek başına yetiştiren bekar ebeveynlere 100 avro ek yardım yapılacak.

Başkent Viyana’da, haziran ve temmuz aylarında 190 binin üstünde ihtiyaç sahibine (emekliler, sosyal yardım alanlar, bekar ebeveynler) 100 ila 200 avro enerji yardımı yapıldı. 

Ağustos ayında, çocuğunu tek başına yetiştiren ebeveynlere ek olarak 100 avro daha yardım yapılacak. Ancak bunun için başvuru yapılması gerekiyor, 1 Ağustos-30 Eylül tarihleri arasında wien.gv.at sitesinden başvuru yapılabiliyor. 

Aralık ayında ise daha geniş kapsamlı bir yardım planlanıyor. Yıllık geliri brüt 40 bin avronun altında olan 1 milyon üzerindeki Viyanalı haneye enerji yardımı yapılacak, miktar henüz belli değil. 

Geri Dön 02 Ağustos 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN