Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da hükümet yine anlaşamadı - 7 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
04 Ağustos 2022 Perşembe

Bavyera’da CSU’ya sert eleştiri: Enerji kıtlığının tek sorumlusu

Bavyera’da eyalet hükûmetinin enerji politikalarına eleştiri var. Kışın yaşanabilecek enerji kıtlığının sorumlusu olarak CSU gösterildi. Gerekçe olarak ise hidroelektrik ve rüzgâr enerjisinin yaygınlaştırılmaması gösterildi.

Bavyera Enerji ve Su Yönetimi Derneği Başkanı Detlef Fischer konuya ilişkin RND’ye değerlendirmelerde bulundu. Fischer, "Bavyera’da kışın yaşanabilecek enerji kıtlığının tek sorumlusu CSU. Eyalette, hidroelektrik ve rüzgar enerjisi yaygınlaştırılamadı. Eyalet hükümeti enerji arzı konusunda söz konusu olduğunda her zaman en kolay yolu seçti" dedi. 

Siyasilerin oy kaygısı ile mantıktan uzak ve halka şirin görünecek politikaları desteklediğini ileri süren Fischer, "Bu yüzden eyalet endüstrisi tamamen doğalgaza bağımlı oldu" ifadelerini kullandı.

Geri Dön 04 Ağustos 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN