Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
31 Mayıs 2022 Salı

Bakan Heil: 4 bin avrodan az kazananlara destek gelebilir

Çalışma Bakanı Hubertus Heil, 4 bin avrodan az kazanan bekarlara ve 8 bin avrodan az kazanan evlilere ek yardım yapılacağını söyledi.

Federal Çalışma Bakanı Hubertus Heil, alt ve orta gelirler için 10 milyarlarca dolarlık bir rahatlama planlıyor. 

Heil’ın planına göre 'iklim parası' (Klimageld) adı altında bekar olup da 4 bin avro, evli olup da 8 bin avro brüt kazancın altında olan herkese yılda bir ödeme yapılacak. Ancak kimin ne kadar alacağı, aylık gelirine göre belirlenecek. 

Funke Medya’ya konuşan Bakan Heil, “Teknik olarak mümkünse, bunu 1 Ocak 2023 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere yürürlüğe sokmak istiyoruz” dedi.

Bakan Heil ayrıca yeni 'vatandaşlık ödeneğinin' (Bürgergeld) 1 Ocak’ta başlamasını planladıklarını belirtti.

Geri Dön 31 Mayıs 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN