Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
25 Haziran 2022 Cumartesi

Bakan Habeck: Duş süremi kısalttım, kışın evimi daha az ısıtıyorum

Almanya Ekonomi Bakanı Robert Habeck, vatandaşlık görevi olarak herkesi enerji tasarrufu yapmaya çağırdı ve kendisinin de bunu yaptığı söyledi.

Spiegel'e verdiği demeçte, daha az yıkandığını, doğalgazı daha kısıkta kullandığını, klimayı ise zaten hiç kullanmadığını söyleyerek, uzun zamadır özel hayatında yaptığı tasarrufları paylaştı.

Çok hızlı duş aldığını ve duş süresini daha da kısalttığını söyleyen Bakan Habeck, "Hayatımda hiç 5 dakika duş almadım. Yaz aylarında klimalı odalarda olmaktan gerçekten hoşlanmıyorum ve kışın ise evimi çok az ısıtıyorum" dedi.

Sert bir kışa hazırlıklı olmamız gerektiğini söyleyen Bakan Habeck, “Almanya, daha önce hiç yaşamadığı bir durumda. Rus gaz arzı şu anki kadar düşük kalırsa, gaz sıkıntısı yaşayacağız. Her halükarda, kış zor geçecek. Yeterli gaz olmazsa, gaz gerektiren bazı sanayi kurumları kapatılabilir” dedi ve bunun olası sonuçları konusunda uyarılarda bulundu. Habeck, “Sonuç olarak, şirketler üretimi durdurmak zorunda kalacak, işçileri işten çıkaracak, tedarik zincirleri çökecek, insanlar ısınma faturalarını ödemek için borca ​​girecek, insanlar daha fakirleşecek ve hayal kırıklığı insanları yiyip bitirecek" dedi.

Geri Dön 25 Haziran 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN