Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
07 Mayıs 2022 Cumartesi

Avusturya’nın kırmızı çizgisi ‘doğalgaz’ ambargasu

Rusya’ya karşı petrol ambargosunu onaylayacağını söyleyen Avusturya, doğalgaz ambargosuna ise kırmızı ışık yaktı. Ekonomi Bakanı olası bir doğalgaz ambargosuna karşı olduklarını söyledi.

Avusturya, olası bir doğal gaz ambargosuna ise kesinlikle karşı. Ekonomi Bakanı Margarete Schramböck, ‘Doğal gaz ambargosu, Avusturya için net bir kırmızı çizgidir’ dedi. Alman basınına konuşan bakan, bunun hem Avusturya hem Almanya için faydadan çok zarar getireceğini vurguladı. Avusturya’da şu anda gaz rezervlerinin doluluk oranı yüzde 18 civarında.

Öte yandan Avusturya, Avrupa Birliğinin hazırlandığı petrol ambargosunu uygulamaya hazır. Hükûmetin ambargoya ilişkin yasa tasarısına karşı çıkması beklenmiyor.

Geri Dön 07 Mayıs 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN