Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
13 Eylül 2022 Salı

Avusturya’nın enerji tasarruf stratejisi açıklandı

Avusturya’nın Enerji Bakanı Leonore Gewessler ve Çalışma Bakanı Martin Kocher, hükümetin önümüzdeki kış için hazırladığı enerji tasarrufu stratejisini kamuoyuna sundu. 

Kış döneminde enerji kullanımının yüzde 11 azaltılmasının hedeflendiğini açıklayan Enerji Bakanı, "Bu kış, önceki kışlar gibi olmayacak. Rusya, artık güvenilir bir partner değil" ifadelerini kullandı, Avusturya’nın Rus gazına bağımlılığının, savaşın başlamasından bu yana yüzde 80’den yüzde 50’ye düşürüldüğünü açıkladı. 

Planlara göre, hastaneler ve okullar dışındaki kamu binaları en fazla 19 dereceye kadar ısıtılacak, gece saat 22.00’dan sonra reklam panolarının ışıklandırılması yasaklanacak. Bakan, ayrıca vatandaşlardan evlerinde kaloriferleri 2 derece düşürmelerini istedi. 

Geri Dön 13 Eylül 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN