Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da tünelin ucunda ışık göründü - 20 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya'da milletvekili olmak: Arabam yok, kirada oturuyorum - Turgut Yüksel
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
14 Nisan 2022 Perşembe

Avusturya’da emeklilerden alınan veri azalıyor

Avusturya’da 1 Temmuz’da eko-sosyal vergi reformunun yürürlüğe girmesi planlanıyor. Reform kapsamında emeklilerin gelir vergisi yüzde 35’te yüzde 30’a düşecek.

Avusturya’da emeklilerin gelir vergisi düşüyor. 1 Temmuz’da yürürlüğe girmesi planlanan vergi reformu kapsamında emeklilerin gelir vergisi yüzde 35’ten yüzde 30’a düşecek. Ortalama gelir vergisi de 2022 yılı için yüzde 32,5 olacak. 

Emeklilik Sigortası Kurumu, bu nedenle, yılın başından beri alınan gelir vergisinin yüzde 2,5’unun mayıs ayının başında emeklilere geri ödeneceğini duyurdu.

Enflasyonu dengelemek için ihtiyaç sahiplerine verilmesi planlanan 150 avroluk bonusun da nisan sonunda ödenmesi bekleniyor.

Geri Dön 14 Nisan 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN