Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
13 Eylül 2022 Salı

Avrupa’nın en pahalı ikinci benzini Almanya’da

Almanya’da benzin ve dizel de vergi indiriminin 31 Ağustos’ta sona ermesi ile, akaryakıt fiyatları tırmanışa geçti. AB ortalamasının 25 sent üzerinde olan benzin fiyatı, Avrupa’da İsveç’in ardından ikinci sırada.

Avrupa’nın en pahalı ikinci benzini Almanya’da

Almanya Federal İstatistik Dairesi (Destatis) verilerine göre, geçen hafta itibarıyla günlük ortalama bir litre Super E5 benzin 2,07 avro, dizel 2,16 avrodan satıldı. Böylece Almanya, 9 sınır komşusu içinde en yüksek benzin fiyatının olduğu ülke. Almanya, en pahalı benzin fiyatlarının olduğu komşusu Danimarka’yı (2,04 avro) ve Hollanda (2,01 avro) solladı. Komşu Polonya’da ise, en ucuz benzini doldurmak mümkün. Polonya’da 1 litre süper benzin 1,38 avro ve dizel için 1,61 avro.

Avrupa Birliği ortalamasına göre bakıldığında ise Almanya’da benzin fiyatları 25 cent daha pahalı. En pahalı benzin İsveç’te. Almanya 2. sırada. 

Geri Dön 13 Eylül 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN