Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
09 Haziran 2022 Perşembe

At eti skandalı: 18 kişiye soruşturma

Fransa’nın Marsilya kentinde yasa dışı at eti ticareti yaptıkları şüphesiyle 18 kişi hakkında soruşturma başlatıldı. Resmi belgede sahtecilik suçlaması da yöneltildi.

Fransa’nın liman kenti Marsilya’da, yasa dışı at eti ticareti yaptığı ileri sürülen 18 şüpheli hakkında soruşturma başlatıldı. Sanıklar, yeterince temizlenmemiş, insan sağlığına zararlı olan büyük miktarda et ürününün Avrupa genelinde ticaretini yapmakla suçlanıyor, ayrıca resmi belgelerde sahtecilik yaptıkları ileri sürülüyor.

2013’te benzer bir yasa dışı et ticareti skandalı ortaya çıkmış, bunun ardından Avrupa genelinde milyonlarca ürünün dana eti etiketiyle satılmasına rağmen at eti içerdiği ortaya çıkmış ve bu ürünler raflardan toplanmıştı.

Geri Dön 09 Haziran 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN