Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
16 Haziran 2022 Perşembe

Aşırı sıcakla mücadeleye 500 milyon avro ayrıldı

Fransa’da hava sıcaklıkları mevsim normallerinin çok stünde. Hükûmet sıcakla mücadele için 500 milyon avro bütçe ayırdı.

Aşırı sıcakla mücadeleye 500 milyon avro ayrıldı

Ülkenin birçok bölgesinde hava sıcaklığı 30 dereceyi aştı, önümüzdeki günlerde sıcaklıkların özellikle güney bölgelerinde 40 dereceyi bulması bekleniyor.

Hükümet, aşırı sıcaklara karşı şehirlerde serinleme noktaları oluşturmayı planlıyor. Şehir merkezlerinde yeşil alanların artırılması için 500 milyon avro bütçe ayrıldığını duyuran hükümet sözcüsü Olivia Gregoire, sıcak hava dalgasının özellikle yaşlılar, evsizler ve yalnız yaşayanlar için risk oluşturduğunu belirtti.

Fransa’da bahar ayları da aşırı sıcak ve yağışsız geçmişti. Kuraklık endişesi nedeniyle, ülkenin yaklaşık üçte birinde su kullanımını kısıtlayan bazı kurallar yürürlükte. 

Geri Dön 16 Haziran 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN