Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
02 Ağustos 2022 Salı

Aşı karşıtlarının tehdit ettiği doktor ölü bulundu

Avusturya’da aşı karşıtlarının tehdit ettiği 36 yaşındaki hekim Lisa-Maria Kellermayr ofisinde ölü bulundu. Odasında intihar notu bulunsa da ölüm nedeniyle ilgili soruşturma sürüyor.

Salgın boyunca aşı karşıtları tarafından hedef alınan ve aylarca sayısız ölüm tehditleri alan 36 yaşındaki Avusturyalı doktor Lisa-Maria Kellermayr, ofisinde ölü bulundu. Doktorun intihar notu bıraktığını açıklayan savcılık, ölüm nedeninin otopsiden sonra belli olacağını belirtti. Sağlık Bakanı Johannes Rauch, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, doktorun ölüm haberinin kendisini derinden sarstığını dile getirdi, "Bu nefret artık son bulmalı" ifadelerini kullandı. 

Aşı karşıtlarının sıklıkla muayenehanesinin önünde toplanıp protesto yapması nedeniyle haziran ayında muayenehanesini kalıcı olarak kapayan doktor, hayattayken, kendisi ve meslektaşlarına yeterli koruma sağlanmamasını eleştiriyordu. 

Geri Dön 02 Ağustos 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN