Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
25 Ağustos 2022 Perşembe

Anayasayı Koruma Teşkilatı’ndan ‘aşırı sağ’ uyarısı: Şiddet potansiyeli hâlâ yüksek

Anayasayı Koruma Teşkilatı, mevcut durumda şiddetli kitlesel protestolar beklemiyor ancak aşırı sağ kaynaklı şiddet potansiyelinin hâlâ yüksek olduğunu da hatırlattı.

Anayasayı Koruma Teşkilatı Başkanı Thomas Haldenwang, meşru protestoların demokrasi düşmanları tarafından kendi amaçları için gasp edilip edilmediğini takip etmenin kendi görevlerini olduğunu söyledi.

RND’ye konuşan Haldenwang, son yıllarda aşırı sağcı terör saldırılarının olduğuna dikkat çekerek "Aşırı sağ kaynaklı şiddet potansiyeli hâlâ yüksek" dedi. Rostock’takine benzer olayların bir daha yaşanmaması gerektiğini söyleyen Başkan Haldenwang, "Bunu ancak güçlü bir sivil toplum katılımı ve güvenlik makamlarının aşırı sağcılıkla mücadelede güçlü adımlar atmasıyla başarabiliriz" dedi.

 

Geri Dön 25 Ağustos 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN