Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da hükümet yine anlaşamadı - 7 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
18 Haziran 2022 Cumartesi

Almanya’ya kavurucu sıcaklar geliyor: Termometreler 40 dereceyi görecek

Yılın ilk sıcak hava dalgası Almanya’yı etkisi altına aldı. Ülkenin batı, doğu ve güney bölgelerinde hafta sonu çöl sıcaklarının etkisiyle termometreler 40 dereceyi görecek.

Almanya’ya kavurucu sıcaklar geliyor: Termometreler 40 dereceyi görecek

2022'nin ilk sıcak hava dalgası Almanya’yı da etkisi altına almaya başladı. Özellikle Almanya’nın batı, doğu ve güney bölgeleri (özellikle Kuzey Ren Vestfalya ve Saarland eyaletlerinde) hafta sonu çöl sıcaklarının etkisi ile sıcakların 40 dereceye kadar çıkması bekleniyor. Kuzey kesimleri ise diğer bölgelere göre daha serin olacak. Sıcaklıklar 20-25 bandında olacak.

Hızla artan sıcaklar, Almanya’nın tamamında hissedilmeyecek olsa da özellikle güneybatıda yaşayanları, birkaç gün üst üste çok sıcak günler bekliyor. Hafta sonu birçok bölgede sıcaklar 35 dereyi aşacak. Haziran ayı sıcaklık rekoru olan 38.3 derecenin bile aşılması bekleniyor. Almanya'da hafta sonu termometreler 40 dereceyi görebilir. En yüksek sıcaklıklar pazar günü görülecek.

Pazartesi gününden itibaren ise ülke genelinde havalar kısmen serinlemeye başlayacak. Sıcaklıklar 21 ila 32 derece olacak.

Geri Dön 18 Haziran 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN